Dreaming

13. října 2013 v 17:48 | El. |  Elis
Poslední dobou mám sny, kterých bych se ráda vzdala a přenechala je někomu jinému. Ve své podstatě jsem ráda, že se mi zdají, ale na druhou stranu proč?? Když nad významem přemýšlím tak dlouho. Moje podvědomí má asi hodně velký problém. Ale když už tak dlouho říkám, že to nechci řešit a snažím se o tom nebavit.

Zdá se mi o L. Jde o bývalého kamaráda s výhodama. Neustále se mi ty sny opakují. Dneska se mi zdálo, že jsem ho potkala s K. (jeho přítelkyně) jak byli na procházce a on se od ní odpojil, šel zamnou a vykousl se semnou, objal mě a řekl, že je mu to líto. Ale já ho poslala zpátky za ní. A takových snů je víc. Potkám někde K. a ona mi řekne ať si ho nechám a podobně. Ve své podstatě ano, je to něco co bych si hrozně přála. Od té doby co jsou spolu, jsme se přestali skoro uplně bavit, ale když se potkáme tak jsme za to oba vděční. L. je člověk, který mi není, nebyl a nikdy nebude jedno. Záleží mi na něm víc než na mě. Kdyby ted přišel, že chce být semnou. Nejspíš bych bez přemýšlení řekla ANO!!! Sice mě nasral, když mi řekl, že on žádný vztah nechce a zachvíli začal chodit s K. Ale já bych mu odpustila snad všechno.

A druhý typ snů co se mi taky zdává často je o R. To je kamarád s tábora, ze kterým jsem trávila o prázdninách hodně času a tím, že chodím do TOMu, tak se potkáváme každý pátek a i docela často o víkendech. Od toho co jsme ho potkala po prvé na táboře se mi o něm zdává. A to je teď 4roky..? +-. Mám ho ráda, ale mám ho ráda jako bráchu, jako někoho o koho se můžu opřít. Na koho se můžu spolehnout, když mám problém. Docela často spolu řešíme svoje problémy a fylozofujeme. Dá se sním bavit o všem..!! Ale nikdy bych sním nemohla nic mít.
Mohlo by to už přejít a raději bezesné noci, než takto.
Mějte se :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ellie. ellie. | Web | 13. října 2013 v 18:02 | Reagovat

určitě budu chodit i do pokračovacích příští rok, moc mě to baví^^ teda pokud tam bude jedna osoba.. jeden kluk.. ale sakra, i bez něj:D jsem nezávislá žena:D a tančení je vážně úžasná věc:)

sny občas dokážou týrat, no. s tím L. je mi to líto, zatnout zuby a najít si někoho jinýho, kým by ses mohla zaobývat. a vím, že se to lehce řekne, ale těžko udělá, ale věř mi - ještě nedávno jsem si procházela něčím podobným.
a nebo mysli na to, jak jste s L. spolu a přitáhni to;) prý to tak funguje..:)

já zas moc přemýšlím, než abych snila. prostě nemůžu usnout a myslím nad věcma. a ne normálně, jako ostatní lidi.. klidně jdu spát kolem desíti a usínám kolem druhé.. je to se mnou špatný.

2 Vikyna Vikyna | Web | 14. října 2013 v 15:44 | Reagovat

Ježiš, to jak popisuješ první sen mi hrozně připomnělo toho mého kamaráda z výhodama. A přesně to, co si napsala se stalo. Sice jsme se nepotkali v parku ale jinak to sedí! :/

3 Andy Andy | Web | 15. října 2013 v 16:09 | Reagovat

Hele to je úplně normální ;)
To mě se pořád zdá zase o klukovi, kterýmu nestojím ani za to, aby mi napsal..výhra :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama