Konec :) a zároveň začátek :)

1. července 2011 v 8:57 |  Novinky
Když jsem došla první den do školy, moje pocity byli hodně smíšené, bála jsem se nové třídy, nového kolektivu…všechno pro mě bylo nové.
Při vstupu do třídy jsem si připadala jako magor, všude kolem mě bylo hrozné ticho a nikdo si nedovolil promluvit. Oproti základce nezvyk, bála jsem se, že to takhle bude dlouho, vypadalo to, že napořád.

Po pár dnech na adaptačním pobytu, který byl kdesi daleko uprostřed lesa na Vysočině (Kutiny), jsme se začli bavit, i když nijak moc ne, když to vezmeme celkově, nijak moc se nebavíme ani po celém školním roce, ale přitom si myslím, že jsme dobrá třída, průměrná třída, třída tak akorát.
Celý školní rok jsme spolu přežili, společně jsme nadávali na učitele, na písemky, na školu, tohle dalo dáš "kolektiv" dohromady.
Když jsme se měli na něčem domluvit, měla jsme pocit, že se psem se domlouvá líp. Až nakonci školního roku přišli ty světlejší chvilky, kdy jsme si začali uvědomovat, že o něco jde, už spoustu lidí neuvidíme, protože odchází pryč ať už z důvodu že nezvládají školu, nebo je nebaví, či jen tak jdou fuč.
Domluva na třídním výletě byla taky hrozně fajn, všichni jsme se shodli a nakonec jsme byli rádi, že nás bylo 12..12 z 28 není Vám to blbý :D? nee nám taky ne, my jsme si užili výlet i v tomhle počtu a asi nikdy na něj nezapomene, jak jsme se museli navlíknout do obleků na paintball po kterých smrdíme ještě teď, dostali poprvé kuličkou a měli monokla na pěkně dlouho, každý si něco najde.

Bylo to pohodlných 303dnů, které jsme prožili všichni ve zdravý, budeme na ně někdy v životě vzpomínat ať už v dobrým nebo ne, ale budou to naši vzpomínky na prvák J)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama