*Překvapená*

3. května 2011 v 18:26
Už dlouho jsem se nenapsala ani čárku, ale dneska prostě musím. Sem totálně naštvaná, takže si to při čtení tohodle článku uvědomte a neodsuzujte mě, možná vás totiž pošlu do horoucích pekel..

No v předchozím článku jsem psala o kamarádovi, se kterým si už delší dobu píšu..jo poráda. My se prostě vždycky na něco domluvíme a pak je z toho jedno velký h***o, už několikrát sme byli domluvení na nějakou akci, a ted za 3 dny už to neklaplo dvakrát.
Jo dobře jednou jsme spolu byli venku, ale to bylo s kolama, takže na nic, když sebou máte všude tahat kolo a vidíte se víc jak po 3/4roce, tak si toho máte pořád říct dost.
No pak přišli čarodějnice na který jsme byli domluvený, akorát my jsme s kamoškama zalezli do čajky, takže z toho zase nic nebylo.
A dneska sme byli domluvení, že pudu se ségřiným psem a pudem zároven ven, no už ráno když sem se zbudila, bylo počasí tak na to abych zůstala zase v posteli, to mě neprošlo, i když teda doma nikdo nebyl. No ve škole sem se orzhodla mu napsat že asi nic, že v tom počasí tam ani nepojedu..a to byla chyba protože jsem nakonec jela, ale jak se ukázalo tak on měl na práci něco jinýho, no beztak to jeho kolo, bez kterýho se ani nehne..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Léňa Léňa | 10. srpna 2011 v 16:49 | Reagovat

No jasný to taky znám :-( ...Naprosto tě chápu...Jako co to je za kluka prosim tě..Tak pokud tě má rád tak si na tebe musí udělat čas..Nebo jeď na kole s ním a máš to! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama