Zamilovaná?

16. března 2011 v 9:22 |  Novinky
Někdy není naškodu chvíli přemýšlet, jindy to zase škodí. Co to se mnou udělalo tentokrát opravdu nevím.
Poslední dobou mám zmatek sama v sobě, nevím co chci, je to asi tím věkem co mám, na jednu stránku je to krásný věk, užívám si jen tak a nehledím nijak moc napravo či nalevo. Nejvíc mi vadí to, že se sama v sobě ztrácím, a není moc lidem co bych řekla pravdu a oni mě pomohli, nebo když se někdo takový najde, neví všechny okolnosti a mohlo by to trvat věčnost. V onom případě je to trošku jinak.
Já vím co chci až moc dobře, ale bojím se následků :). Neustále si říkám, když to udělám, ublížím jemu, když to neudělám ublížím sobě, jen nevím co je lepší..Vždycky jsem dala hrozně na řeči ostatních, chtěla bych to změnit, ale stejně se toho bojím, jsem nerada středem pozornosti.


Před pár týdnama jsem si začala psát s kamarádem, ale později jsem zjistila, že to jen kamarád není a snažila se mu to naznačit, vzhledem k tomu, že je to klasický chlap :D narážku pochopil ale trochu jinak. Necelý dva měsíce si spolu píšeme každý den, nemám problém mu něco říct, děláme si ze sebe srandu a drží mě nad vodou. Hrozně ráda bych ho viděla a zajímalo by mě co by se stalo. Problém je v tom, že nemáme šanci se potkat, je to nereálný, neustále se míjíme, já trávím ve škole většinu svého času, takže to nejde. Ke všemu ta zima, počasí ve kterém by ani pes z boudy nevylezl...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama