Mazání omáčky

3. března 2011 v 16:34
Když něco nebo někoho chci, tak to myslím vážně a většinou se toho jen tak nevzdám, neusiluji o to nějak moc, jen tak napůl, ať se snaží i druhá polovina.
Je jen jedna věc, kterou totálně nesnáším a to takové to okecávání, kdy vám nikdo nic neřekne na rovinu, když chci něco vědět tak jasně a ne takovým tím způsobem: noo vííš jak ne? Ne to opravdu nevím..:(


V předchozím článku tu byla nějaká zmínka o tom, že jsem měla někam jít..No s Lukynem si už píšu něco přes měsíc, napsala jsem mu jen tak ze srandy, jestli by nechodil do tanečních, protože jsem neměla chodit ským. Noo on sice že by chodil, ale že se nemá dostat jak domů. Noo a pak jsme si psali, psali a píšeme, píšeme..Všechno je fajn, žádný problém a nic.
No teda jeden problém, neproblém se vyskytl. Já už k němu necítím jen kamarádství, ale díky tomu jak dlouho si píšeme a jsem mu ochotná říct skoro vše (všechno neříkám nikomu, nikomu natolik nevěřím, někdy ani sama sobě) No a jak to mám nějak šetrně oznámit jemu, mě momentálně taky nepřijde, že bych mu byla uplně někde, přece jen vždycky když se připojí na net tak si píšem, nebydlí tak daleko aby jsme se nemohli vidět, ale nikdy to nikomu nevyjde, jednou nemužu já a podruhé on..:( Nechci být tak naivní, ale už jsem se taková narodila, nemůžu bez něj být, všechno se má v životě vyzkoušet a myslím si, že něco málo toho riskování taky..
Mám mu něco napsat, protože jak jinak by zjistil, že chci něco, nebo mám čekat a počkat až co vyleze z něj?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adris Adris | Web | 3. března 2011 v 18:57 | Reagovat

Já být tebou, tak udělám první krok, zřejmě mu v tom něco brání, tak mu pomož ;)

2 slečna barevná slečna barevná | Web | 16. března 2011 v 7:27 | Reagovat

taky si myslím že bys měla udělat první krok. Nakopneš ho tim třeba o krok vpřed:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama