Prosinec 2010

Co se za tu dobu stalo? shrnutí roku 2010

31. prosince 2010 v 12:12 Novinky
Je už to skoro 3/4roku co jsem sem nic nenapsala, tak jsem se rozhodla to rovnou shrnout do celýho článku 2010. 
Škola
ss
Rozhodování kam si dám přihlášku na střední nebylo zrovna nejjednodušší, vůbec jsem nevěděla kam chci jít a co chci dělat. Přihláška padla na SZŠ Merhautova a to na obor Nutriční asistent (obor přes výživu). Přihlášek samozřejmě bylo víc, ale to je nepodstatné. 
Základka se pomalu blížila ke konci a my si užívali, tvrdila jsem, že se mi po ní nebude moc stýskat, což jsem se pěkně přepočítali, vy co víte jaká je změna střední a základka tak se mě teď asi smějete a vy co nevíte, tak se nedivte že potom budete tolik vzpomínat. 
Teď už skoro půl roku jezdím do škole do Brna, krutá změna, ani ne tak ve vstávání jak v dojíždění, žádných 10 minut do škole pěkně hodina, žádný končení nejpozději o půl 3..S tím už se dávno můžu rozloučit..Chodíme sice na později, ale právě proto později končíme..:( Ale ono si člověk stejně dřív jak později zvykne. 
Záliby
dd
Ze začátku roku jsem začala jezdit na koních, jezdila jsme i před tím, ale teď jsem začala s trenérkou, je to lepší víc se toho naučíte, větší sranda, jezdí nás víc, ale od září kvůli škole a brzkému stmívání nejezdím, ale snad zase začnu..
Skrz školu kašlu na hodně věcí už toho nestíhám tolik jak dřív, bohužel hodně času trávím na komplu a nebo s kamarádkama to už není bohužel :)

a

Teď tady chvílu budu povídat o sobě, ti co mě znají, ví že jsem dřív byla hodně stydlivá, nesamostatná, ale to se Brnem muselo změnit..Už to nejde byt tak závislá na mamce (jasný teď se smějete, ale já taková vážně byla) Je to teď lepší hodně jsme se změnila a doufám že k lepšímu..

Zpátky..:)

31. prosince 2010 v 11:51 Novinky
Sama sebou jsem překvapená, že jsem zase tady, kde jsem začínala, ale vysvětlení je jednoduché: Seděla jsem tak u počítače a narazila na jeden můj starší blog, postupně jsem jich projela víc a zjistila jsem, že na tomhle je toho nejvíc s historie a věřte nebo ne, ale když to čtete nevěříte jak se zasmějete :D třeba články uplně ze začátků..:D nevěřím tomu, že jsem taková byla, ale docela pěkný si zavzpomínat, zasmát se..:)