Leden 2010

Vysvědčení

28. ledna 2010 v 15:27 Novinky

No tak známky nejsou takový jak na obrázku, ale jsem nadmíru spokojená. Než jsme dostali vysvědčení tak jsmae se ještě učili :( ale tak tový pohový :) nic jsme nepsali, ani jsme se moc neučili. V chemii jsme vypočítali pár příkladů, v těláku udělali rozcvičku a dvakrát přeskočili kozu :D v ov četli a na kajinu jsme byli v šicu a poslouchali projekty :D pohoda, klídek, tabáček...no a 5. hodinu přišla třídní, napřed nás seřvala že máme zase sníh ve třídě :D a pak začala rozdávat :D mě tam chválila :( a konec, pročetli jsme si navzájem vysvědčenía hodnocení..Hodnocení mám krásný, všude zvládá na výborné úrovní :D a na vysvědčení jen 3 dvojky..takže hlášce šprte jsme se nevyhla, ale jejich problém, třeba taky mohli mít lepší známky...a já se neučím, ne uplně, občas na něco kuknu ale nesedím nad tím hodiny.

Taaak a zítra nejdem do škole :D dneska asi za půl hodiny přijede sestřnka a budem dělat piikraviny :Dse těším, budu muset pro ni na zastávku, tak se mějte fanfáárově :D

aaa pozor vybíráme ve škole už trika :D

Písemky

17. ledna 2010 v 17:33 Novinky
Od pondělí do pátku jsme si opravdu týden užívala :D... Každej den jsme psali nějakou čtvrtletku, ale zatím všechny dopadli fajnově, zkoušení taky a ze stávajícíma 3dvojka na vysvědčení jsem nesmírně spokojená, že bych i do vzduchu vyskočila..:D A to ještě všichni tvrdí že dějepis je zbytečnej, ale já jsem ráda za 2 :)..

V uterý jsme měli rodičák, všechno fajn..:) Docela se mi líbil, protože před rodičák jsem byla ještě u Kačky a tak jsme pokecali, vyděla jsem Fandu (malýho bráchu) a nemusela jsme hlavně čekat ve škole, nevím co bych tam hodinu a půl dělala..

Ve čtvrtek jsme psali z matiky, vůbec nevím jak to dopadlo, ale stejně mi učitel ekl, že i kdybych dostala 5 že mě 1 dá :D spokojenost, já doufám že to bude tak 2 maximálně trojka, ale to snad néé..:) Bude to podle toho jaký bude mět bodování a kde si u mě vycucá body..:)

No nejhorší ze všeho byla asi písemka z češtiny,která fakt nevím jak dopadne, ale asi jsem to docela zmrvila...

Za tento týden mě nejvíc potěšila 1 z dějepisu, protože to se u mě vidí opravudu málo a to ještě ze zkoušení..:D joo na první kolo jsme dostala za 5, ale tu si škrtla a dala mě 1..:) a potom mě docela pobavilo, že postupuji do okresního kola v Olympiádě v českým jazyce :D nechápačka..ale co.. docela se těším..

Víkend nebyl nějakej zázračnej ale odpočinula jsme si a ještě tenhle týden a ok..

Páátek..:D

8. ledna 2010 v 16:27 Novinky
Ano, už je pátek a já jsme nejšťastnější člověk na planetě Zemi, protože ke všemu ještě sněží..Nee nejsem nejšťastnější člověk, jedna věc mě velice vadí..Ona to teda není věc, ale člověk, který neumí říct pravdu do očí..To nesnáším!! Ještě k tomu když to byl někdo komu věřím a říkám uplně všechno, zná mě líp, než já sama sebe..:( Ale hlavně že je pátek a teď budou dva dny volna, venku je sněhu jak na horách, a pořád sněží...Chystám se jít v nejbližší době bobovat, boby mám už vytáhlí..Měli jsme jit dneska se sestřenkou, ale nakonec jsme to zrušila, bylo mě ráno pěkně blbě a ještě k tomu jak sněží, tak se v tom endá bobovat, ae pujdem někdy. Ve škole to byl fajnovej týden, prdel větší než kdy jindy, asi proto že to byl týden po tom co jsme se 14dní neviděli :D
No ale nejvíc průserovej týden..V pondělí Janty hodil do záchodu petardu a jak by řekla třídní: Záchod vylítl do povětří :D :D no a ve čtvrtek, to říkat nebudu, protože to nikdo neví a nesmí vědět.:D
Učení bylo docela dost a kromě dneska jsme psali písemky..:D :) a ve středu Olympiádu z češtiny :D :D nee nezbláznila jsem se jsem uplně normální a jest mě taky chutná :D
no dneska jsme to tam nějak přežili, měli jsme opravdu zajímavé debaty, třea že místo Tectoniku tancujeme mňam mňam bobík, smetanový krém :D :D pak vlasy :D :) a víc věcí..:D :) no budeš hádat co to je...Orál :D :D a ona se na mě dívala :D :D hey moooc...takovej lochec, ale co jsme měla říct :D

Zešílela jsem a odvezli mě, nebo ne?

4. ledna 2010 v 21:20 Novinky
Nee fakt si nejsme jistá jestli žiju v reálným světě...Není to možný, aby ta škola byla tak inteligentní a hned po prázdninách jsme psali písemky, probírali nový látky, byli informovaní od tolika učitelů že budeme vycházet...leze mě to na mozek..a to nás ještě straší ročníkovou prací..Nikdy!! :D
To že kluci hážou petardy rovnou ze třídy ven, si člověk zvykne...ale to co se tam dělo dneska, nejsem si stím jistá :D ale ne, mám je ráda :) bez nih to nepude..:D
Sice jsme si už několikrát za tenhle článek nebylo té školy dost, néé nebylo...leze mě na mozek, tak tady bude zveřejňětě...jo teĎ si uvědomuji že v psychiatrické léčebně nebají pc..takže jsme asi pořád někdo doma...aaaa..nee, to není možný..
Dneska jsme omezila přísun cukru...jo to bude ono...absťáák :D ale fakt..většina návikových látek zachutná až na druhej pokus, u mě to neplatí, hlavně u čokolády, chutná mi od malička..
Jinak dneska jsem byla venku se psama...vyválela sem se ve "sněhu" a byla u Verunky :D jinak niic...mějte se já jdu šílet jinam :D

Nee já tam nejdu..

3. ledna 2010 v 16:56 Novinky
Banner
Už je to tak, 14dní uplynulo jako voda, a mě 14dní strašilo tady tohle písmenko, který znamená fyzik web, ale taky projekt, který jsme museli odevzdat, nevím jak, ale stihla jsem to, zapomoci některých spolužáků, ale zvládla :D No a teď si uvědomuji, že zítra musím do škole, ale já tam nechci a nepůjdu :D. Na jednu stranu se těším, na kamoše..:) ale na druhou vůbec, poslouchat nudný výklady o tom jak by jsme se měli začít učit, že se budeme hlásit na střední škole..:D začíná mě to líst na mozek..jo jako asi na tom nějaká pravda bude, ale nemá se to přeháňět.

Po 14dnech, když jsme kolem škole chodila velkým obloukem, každej spadlej sešit na zemi tam leží ještě dnes, protože jsme neměla odvahu ho zvednout :D jako fakt, nešlo to..

14dní jsme si užila podle svého, i když chyběli mě tam ti kamarádi, až do Silvestra jsme byli po návštěvách, a včera byl asi první den, kdy u nás nikdo nebyl a my nikde taky..

Mějte se a užijte si první den ve škole v roce 2010 :D

Vzhled blogu

2. ledna 2010 v 15:24
Někteří jste si možná všimli, že jsem za prosinec změnila vzhled alespoň 3krát. Pořád jsem sním nebyla spokojená. No teď mi tady taky něco chybí, ale je to lepší než to bylo.

Dole pod článkem prosím hlasujte jak se Vám líbí můj blog..:) děkuji

Nový rok 2010

1. ledna 2010 v 0:00 Novinky
Než si zvyknu psát 2010 bude mi to trvat, přijde mi to zvláštní..Ale jsme zvědavá, nikdo neví co od nového roku čekat. Už jen no, že se musím rozhodnout na kterou školu si fakt dát přihlášku a na kterou ne, pak jen doufat že mě přijmuli. Taky konec se spolužákama, s některýma se znám od narození a jsem s němi vesměs každý den a teď konec, myslím že to bude docela změna, ale těším se na ni. Nový kamarádi, nové prostředí a všechno bude jinak. Teď si to nedokážu představit, ale ono mě letos bude 15..tak dlouho tady jsem :D 15 nemůžu tomu věřit, jo říkáte si že to není nějakej věk, ale mě to nepřijde, vůbec nevnímám něco. Zítra vůbec nepostřehnu že už je loni :D Všechno bude jinak..


Šťastný nový rok :) :-*