Rok 2009

31. prosince 2009 v 19:48 |  Novinky
Tenhle rok byl nejlepší. Stalo se toho tolik, za některý věci jsem ráda za některý ne..Poznala jsem hodně lidí, u některých jsem si uvědomila jaký opravdu jsou..
Musela jsme se snažit o dobrý známky na vysvědčení, když se všechno píše na přihlášky, to my taky vyšlo. Je toho hodně, ale neviměnila bych tenhle rok..
Hodně lidí říká že jsme se změnila. Jo asi na tom něco bude, už nejsem ta holka která se bojí říct svůj názor, ráda si ho prosadím. Nebojím se říct když se mi něco nelíbí, nebo naopak líbí. Přestala jsme se přetvářet,když chci něco říct tak to řeknu. V hlavě jsem měla hodě zmatek, nevěděla jsem jak na tom jsem, a myslím, že to začátkem nového roku nebude taky ono. Ještě jsi nejsem jistá. Jsem jaká jsem..
Přátelé už taky nejsou takový jací bývali, hodně se mezi nama změnilo, a rozhodně jsme tenhle rok zjistila, že skoro nikomu se nedá věřit. A spousta kamarádů si na kamarády jen hraje..Nevím proč, ale docela se těším na střední až změním lidi. Ne, že by se mi naše třída nelíbila, jsme fajn, ale není to ono.
Vůbec bylo toho hodně a zůstane mi to na památku..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama